З метою підвищення інтересу учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, формування в них позитивних емоцій, підведення до самостійних висновків та узагальнень, збагачення світогляду та інтелекту додатковими знаннями, в ліцеї з 20 по 24 лютого 2017 року проходив тиждень природничо-математичних дисциплін.

В рамках тижня було проведено ряд цікавих заходів. У фойє ліцею відбулася  виставка учнівських стіннівок, у якій навчальні групи  представили газети з інформатики, математики, хімія, фізики.

Викладач інформатики Калетник Р.В. провів навчальний позаурочний захід  у формі гри «О, щасливчик». Гра для учнів – це перехід в інший психологічний стан, це інший стиль спілкування, позитивні емоції, відчуття себе в новій якості.  У заході взяли участь першокурсники ліцею, які вивчають інформатику.

Викладачем фізики Добрянським С.І. було проведено фізичний брейн-ринг між командами навчальних груп № 26 та № 27. «Фізичний брейн» дозволив викладачу пожвавити навчальний процес, розкрити творчий потенціал та  активізувати діяльність учнів. Захід сприяв розвитку інтересу до фізичних явищ і фізики в цілому.

Учні ліцею мали змогу відвідати портативний планетарій. Демонстрація науково-популярних фільмів на космічну тематику сприяла популяризації серед учнів астрономії як науки.

Викладач математики провела відкритий урок геометрії в групі № 11 на тему: «Паралельне проектування і його властивості. Зображення фігур у стереометрії». Урок проведений із використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Актуалізація знань здійснювалась у нестандартній формі: кожен ряд  підготував мультимедійну презентацію для перевірки знань своїх одногрупників із сусідніх рядів. Викладач показала широке коло застосування властивостей паралельного проектування у навколишньому світі. Для підведення підсумків заняття Любов Ярославівна використала цікаві вправи: «Поясніть зображене з точки зору проектування»,  «Математична цікавинка». Цікавим для учнів був перегляд відеоролика «Театр тіней».

«Про математику і не тільки…» – такою була тема позаурочного навчального заходу, проведеного викладачем Федірчик Л.Я. Розпочався захід сценкою-роздумом «Місто без математики». Музика, архітектура, література, живопис мають пряме відношення до цариці наук. Математика в нашому житті незримо присутня практично постійно. З захопленням присутні переглянули цікаві відео: «Як звучить число Пі», «Найоригінальніші будинки України», «Числа Фібоначчі», «Числізм», «Математика навколо нас». Здивувала Любов Ярославівна математичними «фокусами» – «Твій номер телефону», «Живий комп’ютер».

Викладач хімії Козак С.М. провела відкритий урок у групі № 27. Тема уроку «Органічні сполуки і здоров’я людини. Харчові добавки, Е-числа». Епіграфом уроку Сільва Миколаївна обрала вислів «Їсти для того, щоб жити чи жити для того, щоб їсти?». На уроці формувались життєві компетентності: поняття про здоров’я людини, харчові добавки, генномодифіковані продукти, штрихкод. Викладач розвивала вміння читати і аналізувати інформацію на етикетці товару, вміння самостійно приймати рішення у виборі товару, навички здорового способу життя, поняття про екологію здоров’я.

Всі заходи предметного тижня були проведені з використанням сучасних технологій, інноваційних форм та методів викладання із використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Тиждень урізноманітнив ліцейське життя.