×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/chpml/images/19-02-19

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/19-02-19

          19 лютого 2019 року, з метою активізації діяльності учнів, розвитку швидкості, кмітливості, наполегливості, уміння працювати в команді викладач Федірчик Л.Я. провела відкритий урок з геометрії в групі № 17, яка навчається за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; водій категорії «В» і «С». Тема уроку: «Узагальнення і систематизація набутих компетентностей».

            Епіграфами уроку було обрано вислови Рене Декарта «Треба більше роздумувати, ніж заучувати» та Михайла Ломоносова «Геометрія – правителька всіх розумових пошуків». Урок Любов Ярославівна побудувала у формі подорожі в країну «Паралельних прямих і площин». Учні об’єднались у дві команди «Циліндри» та «Гайкокрути», які працювали за певним маршрутом. Маршрут складався із зупинок «Інформаційна» (Шифрувальник тверджень), «Ерудитів» (розгадати ребуси, анаграми), «Професіоналів» (розв’язати задачі за готовими малюнками). Урок викликав позитивні емоції та дух змагання. З невеликою різницею перемогла команда «Гайкокрути».

{gallery}19-02-19{/gallery}