×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/chpml/images/05-02-19

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/05-02-19

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день безпечного інтернету, який цьогоріч проходить під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

            Долучились до цього дійства викладачі інформатики та учні нашого ліцею.

            «Інтернет – безпека у твоїх руках» - такою була тема уроку, який провела викладач Федірчик Л.Я. у групі № 17. Учні з викладачем розглянули найбільш поширені небезпеки, які чатують на користувачів мережі. Далі учні взяли участь у дискусії «Інтернет:
безпека та небезпека», під час якої з’ясували користь та шкідливість Інтернету і зробили відповідні висновки. На завершення Любов Ярославівна запропонувала учням гру «Розпізнай небезпеку».

            Викладач Калетник Р.В. провів урок «День безпечного інтернету» у групі № 16. Учні з викладачем з’ясували, що сьогодні важливим є вміння самостійно знаходити відповіді на запитання користі та шкоди Інтернету, критично оцінювати актуальність та правдивість інформації і використовувати її на практиці. Група «Оптимістів» доводила важливість та корисність Інтернету, а «Песимісти» наводили аргументи про його шкідливість. Завершився урок розгадуванням ребусів та грою «Шлях до безпеки в Інтернеті».

            Викладач Попов А.Ф. провів урок «Безпечні та небезпечні рифи Інтернету» у групі № 11. Викладач разом з учнями розглянули, які можливості надає сучасній людині Інтернет, які для цього створені служби та які небезпеки чатують на користувачів у мережі. Закріплення здобутих знань відбувалось у формі гри «Лото». Змагалися між собою дві команди-ряди, а оцінювали правильність відповідей експерти – учні третього курсу.

{gallery}05-02-19{/gallery}