27 вересня 2018 року, напередодні 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського, педагогічні працівники ліцею зібрались на хвилини роздумів «Великий гуманіст, мислитель, педагог Василь Сухомлинський».

            Василь Олександрович Сухомлинський – багатогранна особистість. Він – великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював найкращі людські якості, виховував чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі. Усі найвідоміші  книги Василя Сухомлинського, переважна більшість статей присвячені найрізноманітнішим аспектам фахової, психолого-педагогічної підготовки вчителя. Його надбання знайшли відображення у концепції Нової української школи. Саме про це говорили педагоги.

            З цієї нагодиметодист та бібліотекар ліцею організували виставку творів  великого педагога. Праці Василя Сухомлинського не залишилися поза увагою сучасних педагогів і є дійсно вартісним здобутком вітчизняної науки й культури. Василь Олександрович своєю творчістю, своєю працею, своїм подвижницьким життям продовжує об’єднувати педагогів.