Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Такими словами викладач математики, класний керівник Федірчик Л.Я. розпочала урок-реквієм «Чорнобиль не має минулого» у групі № 11. Розповідь викладача, переглянуті відео торкнулись дитячих душ.

     Про те, що наслідки Чорнобиля ще довго відчуватимуть і сучасники, і прийдешні покоління наголосила викладач хімії, класний керівник Козак С.М. на уроці «Чорнобиль: 32 роки поспіль» у групі № 16. Викиди в атмосферу значної кількості радіоактивних матеріалів, забруднення повітря, ґрунтів, вод, загроза здоров’ю людей – такі наслідки аварії. Викладач зауважила, що для того, щоб Земля самовідновилась, потрібні сотні і тисячі років, адже період напіврозпаду радіоактивного елемента плутонію становить 24 000 років.

       Класний керівник Скляренко О.Т. провела у групі № 21 виховну годину «Дзвони Чорнобиля». Під час заходу викладач з учнями дійшли висновку, що 26 квітня – це день, коли кожна людина повинна поставити перед собою питання : «Хто я? Для чого живу на цьому світі? Як живу? Чим можу допомогти іншим людям?»

     Класний керівник Бігальський Б.А. провів бесіду «Чорнобильська катастрофа» в групі № 26, де згадали ліквідаторів наслідків аварії, їх подвиг. Учні переглянули відеоролики і з’ясували, які уроки винесло людство з чорнобильської трагедії.