Інтернет – це величезна всесвітня мережа, яка об’єднує комп’ютери по всьому світу, створюючи величезну павутину. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління – діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги.

5 лютого 2018 року, напередодні відзначення Дня безпечного Інтернету, який у цьому році проходить під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою», викладачі інформатики  ліцею провели відкриті уроки.

      Викладач Попов А.Ф. провів урок «День безпечного інтернету» у групі № 17. Учні разом з Анатолієм Федоровичем дослідили позитивні і негативні сторони Інтернету, розглянули правила безпечної роботи в мережі та ознайомились з небезпеками, які чатують на користувачів всесвітньої мережі та шляхи їх подолання.

      «Інтернет – це цікаво та корисно. А чи безпечно?» - такою була тема уроку, який провела викладач Федірчик Л.Я. у групі № 16. Любов Ярославівна провела урок у формі гри з елементами тренінгу. Вправи «Знайомство», «Хто більше?», «Небезпеки в Інтернеті», «Відтвори емоцію смайлика», «Валіза» були цікавими і виконувались учнями із задоволенням.

       Кращому засвоєнню інформації на обидвох уроках сприяли мультимедійні презентації та вдало підібрані відеоролики.