З метою більш глибшого розуміння поняття іміджу та його складових, залучення педагогів до обговорення питань його ефективного формування, 10 січня 2018 року в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї відбувся семінар з елементами тренінгу на тему «Професійно-педагогічний імідж викладача та майстра виробничого навчання. Основні компетентності викладача та майстра», організований методистом Поповою С.М. Під час заходу розглянулись такі питання: «Імідж – одна із складових загальнокультурної компетентності педагога» (методист Попова С.М.); «Пріоритетні якості, що формують позитивний імідж майстра виробничого навчання» (майстер виробничого навчання Харіна М.І.); «Професійна компетентність викладача іноземних мов» (викладач іноземних мов Бучацька Л.І.). Присутні на заході викладачі та майстри виробничого навчання активно долучились до обговорення даних питань.            

    Методистом було запропоновано вправи: «Привітання» (забезпечення вільного спілкування та створення позитивного настрою); «Оплески» (кожен побачив, що має риси та властивості, які є показниками професійної компетентності і заслуговує на оплески); «Крок до успіху»  (учасники спільно виклали «доріжку професійної майстерності», де кожен зробив свій «крок до успіху»).

    Переглянуті відео «Притча про важливість професії вчителя», «Сучасний вчитель» та «Крила» надихнули присутніх на роздуми про важливість професії педагога.