11 грудня 2017 року, в рамках фахового тижня, в ліцеї відбулось засідання методичної комісії слюсарів з ремонту автомобілів у формі круглого столу. Тема засідання «Презентація методичних розробок».

     Голова методичної комісії, викладач спецтехнології Кавуля Т.Л. презентував методичну розробку «Знання методів і засобів реалізації принципу навчання учнів». Він зупинився на питаннях: сутність принципів активності та самостійності у навчанні; принцип наочності, зв’язку навчання з практичною діяльністю; емоції у навчальній діяльності; методи навчання і їх класифікація; оптимальність поєднання методів і засобів навчання.

   «Методичні основи поурочного планування» - такою була тема доповіді майстра виробничого  навчання Герасимюка Г.А. Григорій Архипович розглянув групи документів планування, дав їм коротку характеристику. Детально зупинився на типах уроків виробничого навчання, критеріях оцінювання практичних знань, умінь і практичних навиків учнів та на методиці підготовки майстра до уроку. Проаналізував сучасний урок виробничого навчання відповідно до вимог сьогодення.

      Майстер виробничого навчання Осачук Ш.Г. підготував розробку на тему «Методика організації виробничої практики учнів».

      У засіданні та обговоренні прийняли участь заступник директора з НВР Семенюк І.С., заступник директора з НМР Калетник Р.В., старший майстер Федорович Е.Л. та методист ліцею Попова С.М.