Михайла Григоровича Івасюка по праву називають благородним лицарем буковинського краю. Це людина, яка пройшла нелегкий шлях у житті, але в якої навіть думки не виникало про те, щоб перед кимось схилити голову чи стати на коліна. Тільки перед Україною. Це слово було святим для нього з самого дитинства. Про Україну писав він свої перші несміливі твори, за Україну страждав у страшних печорських лісах.

     Сьогодні, 30 листопада 2017 року, з нагоди 100-річчя від дня народження видатного українського письменника, літературознавця, фольклориста, педагога та громадського діяча Михайла Івасюка, в ліцеї був проведений літературний вечір «Від серця до серця, від батька до сина», який організувала викладач української мови і літератури Борошенко Е.Я. Захід проводився з метою поглиблення знань учнів про двох митців нашого краю – письменника і композитора, батька і сина, Михайла і Володимира Івасюків. Крім того захід покликаний показати роль сім’ї у вихованні творчих здібностей дитини, взаємовплив двох талантів, викликати інтерес до творчості земляків, до культури рідного краю, виховувати патріотизм та почуття гордості за наш талановитий народ.

         Впродовж вечора звучали вірші та лунали пісні, написані митцями. До їх виконання були залучені учні ліцею та учасники вокального гуртка (керівник – Бреник Г.В.).