З 26 по 30 жовтня 2015 року в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї пройшов фаховий тиждень з професії «Водій автотранспортних засобів (категорії «С»)».

         Викладачі предмету «Правила дорожнього руху» провели відкриті уроки. Якубович І.О. на тему «Регулювання дорожнього руху за допомогою сигналів регулювальника», Зенкін М.О. – на тему «Порядок руху, зупинки та стоянки транспортних засобів. Швидкість руху, дистанція та інтервал».

         Майстри виробничого навчання практичного водіння, учні взяли активну участь в організації та проведенні тижня. Проводились конкурси на кращу учнівську стіннівку та презентацію.

         На протязі тижня усі бажаючі учні мали змогу пройти тестування на знання правил дорожнього руху, та виконати вправи з початкового водіння на учбовому автосимуляторі.

       З учнями ліцею була проведена   тематична бесіда працівниками ДАІ, де вони особливу звернули на дотримання правил безпечної поведінки на дорозі та керування двоколісними транспортними засобами.

         Родзинкою стало проведення конкурсу фахової майстерності серед учнів випускних груп. Конкурс проводився з метою підвищення рівня професійної підготовки та розвитку творчої активності учнів.

         Конкурсна програма складалася з двох етапів: теоретичного, з тестуванням у комп’ютерному кабінеті, і практичного, з виконанням вправ практичного водіння на вантажному автомобілі.

         За підсумками конкурсу І місце здобув учень групи № 24 Прокопов А. С., ІІ місце – учень групи № 22 Вірста Ю. М., ІІІ місце – учень групи № 22 Євдощак Д. Д.