11 листопада 2015 року в Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї проводився конкурс фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю». В конкурсі брали участь учні другокурсники. Першокурсники, які тільки-но почали пізнавати ази верстатної справи, підготували урочисте відкриття. В презентації та відео вони розкрили важливість машинобудування та його суть. Адже воно відображає технічний прогрес країни і має велике значення для розвитку її продуктивних сил, підвищення економічної потужності держави та добробуту народу. Машинобудування справедливо називають серцевиною індустрії. А джерелом його життя був і залишається верстатник широкого профілю.

        Професія верстатника широкого профілю досить перспективна. Необхідність у цих фахівцях постійна. У промисловості та сільському господарстві, в медицині і наукових лабораторіях, у космосі і під водою — всюди служать деталі, зроблені умілими руками робітника-верстатника.

         Конкурс складався з теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур виконувався у комп’ютерному класі і включав тестові завдання із спеціальних дисциплін.

         Практичний тур виконувався в токарній майстерні. Включав завдання по токарній обробці деталей.

         Враховуючи результати виконання завдань конкурсу та висновки журі переможцями стали: І місце – Бучок Василь, ІІ місце – Сітар Володимир, ІІІ місце – Горбатюк Василь.