Англійська мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, спираючись на існуючі тенденції, приходять до висновку, що менше ніж через сто років мовний бар'єр практично перестане існувати, і люди будуть використовувати для спілкування винятково англійську мову.

            Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну. Вивчивши англійську, Ви можете сміливо вирушати подорожувати в будь-яку, навіть не англомовну країну і не боятися, що Вас не зрозуміють, адже англійську розуміють скрізь.

            Знаючи англійську, Ви зможете отримати доступ до всіх важливих інформаційних ресурсів, як електронних, так і друкованих, оскільки майже всі книги і статті світового значення, або пишуться англійською, або ж перекладаються нею. Ну і звичайно ж, варто відзначити той факт, що Інтернет на 57% – англомовний.

            20 вересня 2016 року, згідно плану заходів щодо відзначення Року англійської мови в Україні, викладач іноземних мов Бучацька Л.І. провела урок-тренінг для педагогічних працівників ліцею «Вивчення англійської мови – необхідність сьогодення».

            Аргументи приведені викладачем спонукали учасників тренінгу до активної співпраці. Всі активно включились у роботу, складаючи та розігруючи між собою діалоги, адже іноземну мову легше вивчати тільки у живому спілкуванні. Заняття проходило у невимушеній, неформальній та дружній атмосфері.