Спортивна гордість ЧПМЛ: призери обласних та Всеукраїнських змагань з різних видів спорту 15-16 червня 2018 року здійснили активний відпочинок. Їм вдалось підкорити ще одну висоту – Говерлу.

Не зважаючи на дощову, вітряну погоду учні разом з педагогами крок за кроком, з патріотичним та позитивним настроєм дійшли до вершини. Говерла – підкорена!

    Ввічливість – це мистецтво людського спілкування, вміння люб’язно ставитися до людей, які нас оточують. Кожній людині хочеться, щоб до неї ставилися її друзі, рідні, уважно, по-доброму, завжди любили та поважали.             

    22 грудня 2017 року майстер виробничого навчання Осачук Ш.Г., з метою виховання почуття відповідальності за свої вчинки, почуття поваги до старших, до своїх товаришів, дотримання українських традицій, провів годину спілкування «Азбука ввічливості» в групі № 27.

19-20 грудня 2017 на базі ліцею відбулись змагання серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів області з волейболу. За першість змагалися десять команд. До фіналу вийшли чотири команди: Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного  університету, Вищого професійного художнього училища №5, Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу та Чернівецького професійного машинобудівного ліцею.

         Команда нашого ліцею під наставництвом керівника фізичного виховання Куцого П.П. та викладача фізичного виховання Грищук А.С. виборола почесне перше місце. Вітаємо Петра Петровича та Антоніну Семенівну і їх вихованців з відмінним результатом.

Щорічно у вересні, поки стоять теплі осінні дні, в нашому ліцеї проходить "День здоров'я" - день, вільний від навчання, присвячений активному та здоровому способу життя. У веселих змаганнях в рамках фізкультурного свята взяли участь всі учні ліцею. Програма Дня здоров’я включала в себе: біг 100 м, 200 м, 1500 м, штовхання ядра, стрибки в довжину. Під час естафети хлопці та дівчата дуже намагалися не підвести свою команду, а вже, передавши естафету, відчайдушно уболівали за своїх. До суддівства на всіх етапах залучалися викладачі ліцею. День здоров'я пройшов дуже організовано. На завершальному етапі цього "дня" учні ліцею пригощали всіх смачним кулішем, який приготовили власноруч під керівництвом класних керівників та майстрів виробничого навчання. Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!

14 грудня 2017 року в ліцеї викладачі іноземних мов Бучацька Л.І. та Величук М.М. провели навчально-виховний захід «Подорожуймо Європою». В заході взяли участь учні навчальних груп № 11, 21, 31 та вокальний гурток під керівництвом Бреник Г.В.

Питання Європейського Союзу є досить актуальним на сьогоднішній час. Під час заходу глядачі разом із учасниками здійснили цікаву віртуальну подорож різними країнами Європи. Глядачі мали змогу побувати у Великобританії та подивитись уривок романтичного фільму «Ромео і Джульєтта», подорожувати Німеччиною та прослухати чудову легенду про Лорелею, опинитись у Франції та помріяти під відому пісню «Єлисейські поля», насолодитись чудовим краєвидами Італії, Греції.

Подорожувати різними країнами – дуже цікаво, але як було підсумовано учасниками заходу: «EastorWesthomeisbest» – «Де б ти не був – завжди хочеться повертатись додому»  в Україну.