Вибір навчального закладу для абітурієнта – не легка справа. Саме для того, щоб її полегшити професійно-технічні навчальні заклади проводять Дні відкритих дверей. Чернівецький професійний машинобудівний ліцей теж не залишається осторонь. Так, 21 лютого в ліцеї пройшов День відкритих дверей.  Після ознайомлювальної  презентації про ліцей, заступник директора з НВР, Калетник Р.В., провів  екскурсію для школярів.  Під час екскурсії вони мали можливість не тільки поспілкуватися з викладачами та майстрами в/н, а й самостійно виконати практичну роботу на верстаті.

11 лютого, відзначається День безпечного Інтернету. З цієї нагоди інспектор ЮП Садгірського ВП, Заришняк П.В., обговорив проблеми безпеки в інтернеті із здобувачами освіти Чернівецького професійного машинобудівного ліцею. Поліцейський розповів про інтернет-шахрайство; грумінг; кібербулінг, та разом зі здобувачами освіти обговорили як вберегтись від небезпеки в мережі Інтернет.

23 січня 2020 року в бібліотеці Чернівецького професійного машинобудівного ліцею відбулася зустріч з кореспонденткою газети «Буковина», Наталією Павлівною Боярчук-Брянською та комендантом Чернівецького майдану, учасником АТО Чернишовим Дмитром Миколайовичем.

Під час зустрічі Наталія Павлівна презентувала свою книгу «Янголи букового краю». Книга містить в собі 72 розповіді про буковинських Героїв, котрі віддали свої життя заради миру в нашій країні. Кожна розповідь – лише з уст найрідніших і найближчих людей полеглих героїв.

До Дня Збройних Сил України 5 грудня 2019 року викладач Танас Н.І. провела у формі диспуту військово-патріотичний захід «Жінка в армії» за книгою військового кореспондента Євгенії Подобної «Дівчата зрізають коси».

Розпочався захід зі слів Ліни Костенко, видатної української поетеси: «В дитинстві відкриваєш материк, який називається потім – Батьківщина». Викладач у формі бесіди послідовно з’ясовувала як у процесі виховання, здобування освіти, праці людина від чуттєвого сприйняття родини та малої батьківщини переходить до усвідомлення рідної мови, культури, звершень свого народу і, з рештою, до активного служінні Вітчизні. Учні поділилися своїми думками з приводу перебування жінки в армії.

До представленої книги спогадів Євгенії Подобної, де містяться розповіді 25 жінок військових, що брали участь в АТО у складі Збройних Сил України та добровольчих підрозділів у 2014-2018 роках, здобувачі освіти підготували презентації.

Завершився захід піснею Анастасії Приходько «Дівчата зрізають коси».

                А напередодні, 4 грудня, здобувачі освіти навчальних груп 26 та 27 зустрілись із учасником АТО Анатолієм Трайстарем, який розповів присутнім про свій життєвий шлях, про перебування в зоні бойових дій, про патріотизм та любов до рідної землі.

Початок нового навчального року – це свято яке об’єднує всі покоління. Це урочистий та хвилюючий день. Із святкової лінійки розпочався День знань у ліцеї. Присутніх привітали виконуючий обов’язки директора Калетник Р.В., психолог ліцею Семенчук Н.В., класний керівник Федірчик Л.Я. Вони побажали результативного навчального року, нових відкриттів і вражень, міцного здоров’я, успіхів, нових звершень та досягнення своєї мети.