У Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї було проведено Урок мужності «Гідності хай промінь не згасає» присвячений 5 річниці памۥяті Героїв Небесної Сотні. Також 18 лютого учні ліцею долучились до проведення Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті». Вони виготовили паперові ангели та розмістили їх у актовій залі, де сьогодні був проведений урок мужності.

Небесна Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина – життя. Тому маємо вірити в Україну і ми, бути чесними з людьми й собою, маємо боротися з несправедливістю!

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми. З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей.

            Сьогодні у нас в ліцеї відбулось свято «Святий Миколай іде – Різдво веде». В святково прикрашеній залі зібралась ліцейна родина. Свято вдалося гарним та веселим, адже учні, керівники гуртків, майстри виробничого навчання, класні керівники приклали до цього чимало зусиль. Ведуча, художні номери, сценки, пісні від навчальних груп створили святкову атмосферу. 

Напередодні Дня святого Андрія Первозванного в учнівському гуртожитку Чернівецького професійного машинобудівного ліцею вихователями гуртожитку (Марчук Г.П., Кушнірюк Л.В., Божик М.П.) з метою збереження народних традицій і звичаїв з учнями-мешканцями гуртожитку проведені вечорниці.

Хлопці та дівчата розповідали цікаві народні історії, гуморески, під музичний супровід співали народні пісні, колядки та пригощали учасників дійства варениками, калачем та завиванцем з маком.

Вечорниці пройшли весело та цікаво.

      В рамках Всеукраїнського тижня права в обласному управлінні Національної поліції 12 грудня пройшов «День відкритих дверей». Учні ліцею мали змогу поближче познайомитися з роботою правоохоронців. Ювенали провели для учнів коротку відео-лекцію про права кожної людини і громадянина.  Також для учнів правоохоронці організували екскурсію службовими приміщеннями, в ході якої розповіли про специфіку служби в поліції. Учні мали змогу на власні очі побачити як працює Ситуаційний відділ, як приймаються та реєструються повідомлення.  Крім цього учні побували в тирі, де поліцейські безпосередньо вдосконалюють свої навички в стрільбі з вогнепальної зброї. Діти побачили та познайомилися із роботою роти особливого призначення. Із захватом роздивлялися зразки зброї та спеціальних засобів, які могли приміряти на себе.  Юнаки почули чимало корисної інформації про службу в поліції і багато хто замислився над вибором майбутньої професії.  

У Чернівецькому професійному машинобудівному ліцеї 3 грудня 2018 року з учнівською молоддю проведено годину спілкування та флешмоб, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Під час години спілкування учні та учениці більш детально ознайомилися з проблемою ВІЛ/СНІДу, зокрема, обговорили ризики ВІЛ-інфікування і розповсюдження ВІЛ-інфекції в організмі людини, ознаки СНІДу, можливі шляхи убезпечення та збереження здоров’я.

Також після години спілкування в знак підтримки, розуміння, співчуття та толерантного ставлення до людей, які проживають з ВІЛ-Інфекцією та хворіють на СНІД, відбувся флешмоб «Червона стрічка».